sobota, 8 listopada 2014

MOJA NAJWIĘKSZA FIT POLE DANCOWA INSPIRACJA : Kasia Bigos

Nieprawdą jest, że tylko to co ma najwięcej lajków na facebooku, jest najbardziej wartościowe, fajne, przydatne i cool. Nieprawdą jest, że najlepsze fit inspiracje są na zagranicznych blogach. Ja jakoś niespełna rok temu, gdy zaczynałam swój romans z rurką, zupełnie przypadkiem zagubiona w internatach, znalazłam się fanpage'u Kasi Bigos, dawnej trenerki Pole Dance ze studia Oh lala w Warszawie, obecnie też instruktorki cross fit, współtwórczyni strony hellozdrowie.pl, która od niedawana ma nawet swój program na ESKA TV.  W tym momencie, mimo, że followuje wiele food i fit blogerek i na instagramie też jestem dość aktywna to Kasia Bigos jest moją królową i  ulubioną POLSKĄ FIT inspiracją i to nie tylko ze względu na pole dance...♥ Co w niej lubię?
Jej profil facebookowy jest nieobliczalny, nie można być pewnym tego co wrzuci. Z jednej strony tematy związane z moim ukochanym pole dance'em, stretchingiem, który jest mi potrzebny do rurki, a za chwilę bang! Coś na ostro o cross fit'cie i hardcorowych treningach. Często pisze o eventach sportowych, w których bierze udział, albo które prowadzi, więc można być na bieżąco. Wrzuca ćwiczenia, które można spokojnie dołączać do swoich planów treningowych.
Uwielbiam ją właśnie za tą różnorodność, za to że nie ogranicza się do jednej rzeczy i nie pozwala się nudzić. Poza tym jest dziennikarką, więc robi robili 100 rzeczy na raz i za to chyba najbardziej ją podziwiam.

Podoba mi się też sposób w jaki pisze, nie apeluje patetycznie "Ćwiczcie" "Jedźcie to i to!", nie jest przesłodzona, jest normalna. Gdy oglądam zdjęcia, które wrzuca i podpisy do nich, nie czuje się jakby była swoim poziomem oddalona ode mnie o miliony kilometrów lat świetlnych, raczej czuje się, że wszystko da się osiągnąć ciężką pracą. Sama Kasia z rurką ma do czynienia od 4 lat, aż albo zaledwie... kwestia sporna, niemniej mi  zostaje tylko pytanie, co ja zrobię w ciągu swoich kolejnych czterech lat. A patrząc na jej dokonania, motywuje się jeszcze bardziej.

Jestem ciekawa Waszych inspiracji ( :

3 komentarze:

  1. Również od jakiegoś czasu śledzę profil pani Kasi na fb i rzeczywiście świetnie motywuje swoich fanów! :) Podziwiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja chodzę do niej na pole dance ! Jest cudowna <3

    OdpowiedzUsuń
  3. I've just installed iStripper, and now I can watch the hottest virtual strippers on my desktop.

    OdpowiedzUsuń