czwartek, 11 sierpnia 2016

Miesięczny karnet do klubów fitness o wartości 100 zł za 3,69 z Viva!


Jedno darmowe próbne wejście na siłownie nie pozwala nam często sprawdzić wszystkiego w danym klubie fitness. Potem płacimy grube monety za karnety, lub co gorsza podpisujemy umowy a okazuje się, że klimat nam zupełnie nie odpowiada, nie ma sprzętu na którym chcemy ćwiczyć, instruktorki są niekompetentne. Ale do końca września jest opcja aby potrenować sobie na siłowni przez 30 dni praktycznie za darmo dzięki nowemu dodatkowi w Vivie, karcie „Aktywuj się”. Jakie kluby honorują Kartę „Aktywuj się” ?
Calypso fitness club
Fitness Academy
Egurrola Fitness Club

Łączenie 45 klubów w 17 miastach w Polsce. Sprawdź czy w Twoim mieście też są: https://aktywujsie.com.pl/clubs

Wszystko co trzeba zrobić to kupić najnowszą Vive! Za 3,69 z dodatkiem czyli naszą kartą i zarejestrować ją na stronie www.aktywuj.com.pl
Wypełniamy formularz i aktywujemy kartę.
Potem możemy już korzystać z 30-dniowego darmowego dostępu do partnerskich klubów fitness, analizy składu ciała na wadze Tanita oraz konsultacji trenerskiej. Aktywacja może nastąpić w terminie od dnia 09 sierpnia 2016 r. do dnia 31 sierpnia 2016 r. - tak aby móc się cieszyć karnetem przez 30 pełnych dni.

Zalety:
profesjonalna i doświadczona kadra instruktorów
najnowocześniejszy sprzęt do treningów funkcjonalnych, siłowych i wytrzymałościowych.
przestronne i klimatyzowane sale, zapewniające najwyższy komfort ćwiczeń.

Co o tym myślicie? Moim zdaniem to jeden z najlepszych dodatków do gazety jaki mi się przytrafił. Tym bardziej, że 20-go kończy mi się karnet na moja siłownię, a jakaś odmiana w treningach jest zawsze polecana.

9 komentarzy:

 1. Oooo to świetnie! Biegnę po Vivę :) Byłam raz w Calypso w moim mieście z koleżanką, ale szczerze mówiąc nie bardzo poznałam i przekonałam się do tego miejsca. Ten karnet pomoże mi zdecydować czy zacząć chodzić tam regularnie czy szukać czego innego. Dzięki za post!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super, cieszę się, że skorzystasz. Ja znalazłam w sumie moją ukochaną siłownię, ale chciałam przez miesiąc pochodzić gdzieś indziej, także też się już zaopatrzyłam w gazetę z kartą. Pozdrawiam ze Szczecina i życzę miłego treningu ;)

   Usuń
  2. Nawzajem, pozdrowienia z Białegostoku :)

   Usuń
 2. WOW! bardzo przydatna informacja! :)) dziękujemy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się ;) warto skorzystać, już wszystkich chyba obdzwoniłam

   Usuń
 3. oooo, czyli ten sam karnet co w najnowszym magazynie Ewy Chodakowskiej Be Active :) ? kupując VIVĘ uda się nam przynajmniej trochę zaoszczędzić w porównaniu z wcześniej wspomnianym czasopismem :) niby 45 klubów w całej Polsce, a i tak za mało. pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O nawet nie wiedziałam. Szczerze mówiąc, nie miałam jeszcze tej gazety nawet w rękach, choć wychodzi już od jakiegoś czasu.
   A z tym, że 45 klubów i mało to się zgodzę. Wysłałam informację o tym przyjaciółce z Gdyni i nawet nie sprawdziłam, czy w Gdyni są kluby partnerskie, wydawało mi się śmiesznym żeby chociaż jednego nie było. No i klops. Nie ma. : < musiałaby dojeżdżać do Sopotu najbliżej.

   Usuń
 4. Super, bardzo ciekawa inicjatywa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też tak uważam, zawsze coś innego niż płyta z treningiem czy torebka plażowa. ( ;

   Usuń